Virtualizace

Virtualizace je postup, které umožňuje k dostupným zdrojům přistupovat jiným způsobem, než jakým fyzicky existují. Virtualizovat lze různé úrovně zařízení, od celého serveru, po jeho jednotlivé hardwarové komponenty, případně pouze softwarové prostředí.

Virtualizace umožňuje lépe konsolidovat a využívat výpočetní zdroje zařízení a maximalizovat tak zhodnocení vložených investic do podnikového IT a infrastruktury.

Realizujeme virtualizace za pomoci nejvýznamnějších dodavatelů Microsoft a VMWare. Máme tým certifikovaných specialistů, kteří se technologií virtualizace zabývjí a mají za sebou mnoho úspěšných projektů.

Outsourcing IT služeb

Outsourcing IT služeb znamená převedení správy používaných systémů a aplikací na externího poskytovatele. Výsledkem jsou nižší provozní a personální náklady a koncentrace vlastních zdrojů na hlavní předmět podnikatelské činnosti.

Služba zajišťuje denní správu prostředků v podobě serverových operačních systémů, aplikačních serverů, aplikací, podpůrných prvků a navazujících prostředků napříč podnikovou IT/IS infrastrukturou včetně distribuce SW.

Správa a servis

Společnost Tarsier je založena na práci kvalitních obchodníků, analytiků, techniků a programátorů.

Jednou z hlavních předností řešení společnosti je komplexní zajištění od dodávek HW a SW přes instalace až po správu hardware a počítačových sítí.

Současně také zajišťujeme záruční i pozáruční servis výpočetní techniky, včetně pravidelných profylaktických prohlídek a technickou podporu nejen na dodávané zařízení, ale i na ostatní výpočetní techniku.

Markertingová podpora

Našim klientům, mezinárodním společnostem z oblastí IT, financí, automotive, nebo chemie, poskytujeme už několik let komplexní servis v oblasti marketingu.

Naše služby pokrývají celou paletu marketingového mixu.

Snažíme se, aby byli vynaložené prostředky využity efektivně a vždy přinášeli měřitelný obchodní efekt.

Podpora prodeje

Připravíme produktové letáky, školící materiály, tiskoviny, kreativní prodejní pomůcky, interaktivní prezentace, firemní časopis, firemní videa.

Online marketing

Nabízíme ucelené online řešení pro váš produkt nebo službu, včetně strategie pro sociální sítě, vše s ohledem na nejnovější UX trendy.

Branding

Pro vaši značku nastavíme správný positioning a zvolíme vhodnou komunikaci pro cílovou skupinu. Pomůžeme s vytvořením nové značky, včetně kompletní identity.

Věrnostní programy

Efektivní věrnostní programy a smysluplné motivační soutěže – jak pro koncové zákazníky, tak i pro interní či externí obchodní sítě.